درباره ما

کناف فیکس

کناف فیکس با داشتن سابقه علمی و اجرایی و باآگاهی کامل از صنعت ساخت و ساز خشک درکشور،اقدام به جذب نصابین مستعد و مجرب درعرصه کناف نموده است. و با داشتن بیش از 15سال سابقه اجرایی و با بیش از100هزار متر کار اجرایی در اسرع وقت توانسته،رضایت کامل از کارفرمایان را داراباشد.

کناف فیکس با داشتن سابقه علمی و اجرایی و با آگاهی کامل از صنعت ساخت و ساز خشک درکشور،اقدام به جذب نصابین مستعد و مجرب درعرصه کناف نموده است.

گروه شرافتی با داشتن بیش از 15سال سابقه اجرایی و با بیش از 100هزار متر کار اجرایی در اسرع وقت توانسته، رضایت کامل از کارفرمایانرا دارا باشد. خدماتی را که گروه شرافتی ارائه می نماید به شرح ذیل می باشد:

1-مشاوره در انتخاب و تعیین ساختار:

بر خلاف سیستم های سنتی که انتخاب نوع مصالح غالباً بدون فکر و بدون رعایت جزئیات اجرایی دقیق انجام می شود، در استفاده از تکنولوژی ساخت و ساز خشک بدلیل تعدد گزینه های موجود، اولین قدم انتخاب ساختار مناسب برای کاربری های مختلف فضاهای پروژه می باشد و از آنجاییکه هر یک از این ساختارها دارای قابلیت های خاص خود بوده، لذا در مرحله طراحی براساس مشخصات عملکردی آن ساختار از جمله قابلیت های فیزیکی و مکانیکیِ تعیین کننده از قبیل مقاومت استاتیکی، میزان عایق حرارتی و صوتی و مقاومت ساختار در برابر حریق، فضاهای طراحی شده اولیه با توجه به شرایط و نوع کاربری به منظور دستیابی به مناسب ترین ساختارها مورد بررسی دقیقِ مجدد قرار خواهدگرفت. بدیهی است که این فرایند می بایست تنها توسط افرادمجرب و آموزش دیده این صنعت صورت پذیرد که در غیر اینصورت نتایج نامطلوبی را به دنبال خواهد داشت.

 2-بازرسی و نظارت فنی پروژه ها:

جهت حصول اطمینان از صحت، کیفیت و اجرای دیتایل های استاندارد در پروژه های در حال اجرا توسط تیم های اجرایی گروه شرافتی، تیم های نظارت این گروه بصورت ادواری و در مراحل مختلف عملیات اجرایی (زیرسازی، پانل گذاری و درزگیری)، اقدام به تهیه پانچ لیست و کنترل سیستم اجرا در پروژه می نماید.

0 +
مشتریان راضی
0 +
نیروی متخصص
0
پروژه موفق

تجربه ما

سابقه فعالیت-15سال
کیفیت خدمات
رضایت مشتری
ضمانت کاری

چرا انتخاب ما؟

ضمانت خدمات

ارائه خدمات با کیفیت و ضمانت صد در صد آن

مشاوره و بازدید رایگان

مشاوره و برآورد هزینه رایگان جهت پیشنهاد طرح های بهتر

تیم فنی متخصص

بیش از 30 نفر افراد با تجربه و متخصص در زمینه خدمات

بازرسی و نظارت فنی پروژه ها

جهت حصول اطمینان از صحت، کیفیت و اجرای دیتایل های استاندارد در پروژه های در حال اجرا توسط تیم های اجرایی کناف فیکس